Komunikace v LAN ke stažení zdarma

Komunikace je kategorie, která zahrnuje a obsahuje programy jenž využijete při komunikaci po internetu. Hledáte IM klienty, Emailové Klienty, chcete se svými přáteli chatovat nebo potřebujete telefonovat přes internet? Je sekce Komunikace právě pro vás.

Komunikace v LAN ke stažení zdarma


Hry a konzole pro PC, Xbox 360, Playstation Sponzorem kategorie Komunikace v LAN je herním obchod Herna.us, který Vám nabízí PC hry, XBox 360, Playstation 3, PlayStation 2, Sony PSP, Nintendo Wii, Nintendo DS..


Celkem : 4

Microsoft SharedView 1.0

Aplikace umožňující sdílet vaši pracovní plochu nebo dokumenty s přáteli nebo spolupracovníky (maximálně 15 uživatelů). ..

Velikost : 3.2 mb Staženo : 131 x


Softros LAN Messenger 4.4.2 - Download / Ke stažení zdarma

Softros LAN Messenger 4.4.2

Aplikace pro efektivní on-line komunikaci a přenos souborů prostřednictvím v LAN síti..

Velikost : 4.2 mb Staženo : 141 x


EZ Intranet Messenger 1.1.3 - Download / Ke stažení zdarma

EZ Intranet Messenger 1.1.3

IM pro LAN sítě..

Velikost : 0.33 mb Staženo : 156 x
Vyber stranu : 1

ReklamaPodkategorie : Komunikace
Reklama

Top 10 : Komunikace
Novinky z kategorie : Komunikace
Partners

Kategorie
Na Mobil

About

Hledáte místečko kde koupit Puzzle a nebo Hračky pro děti nebo Hračky na zahradu? Budeme rádi když si všimnete novinky Hračky na Zahradu a Bořek Stavitel. Z novějších Lego Stavebnic se můžete podívát na Lego City a Lego Duplo. Mimo zajímavých slev na Hračky v akci bude zanedlouho u nás také Lego Ninjago. Nepřehlédněte společenské hry jako jsou Osadníci z Katanu nebo Monopoly či krásné panenky Little Sunshine a nebo zbraně Nerf. Náš obchod vám jako první přináší exkluzivní hračky s motivem Littlest Pet Shop a Hello Kitty a Bakugan. Po předchozím úspěchu jsou nově v prodeji Fazole Mighty Beanz a gormiti a Monster High. Download-Centrum.cz - loaded in 0.217278003693 seconds
Windows Mac Facebook