Témata ke stažení zdarma

V kategorii Multimedia najdete programy, přehrávače a různé aplikace, které Vám budou užitečné například při přehrávání Multimediálních souborů jako jsou mp3 a video. K přehrávání video souborů(Xvid, DivX, Avi) budete potřebovat kodeky.

Témata ke stažení zdarma


Hry a konzole pro PC, Xbox 360, Playstation Sponzorem kategorie Témata je herním obchod Herna.us, který Vám nabízí PC hry, XBox 360, Playstation 3, PlayStation 2, Sony PSP, Nintendo Wii, Nintendo DS..


Celkem : 3

Michelangelo Art 1.0

Serie 180 kvalitních snímků děl jednoho z největších renesančních umělců..

Velikost : 3.6 mb Staženo : 117 x


Art of Titian 1.0

Serie 125 kvalitních snímků famózního renesančního malíře..

Velikost : 2.4 mb Staženo : 110 x


Style XP 3.19

Style XP rozšiřuje možnosti pro úpravu vzhledu systémů s Windows XP..

Velikost : 18 mb Staženo : 219 x
Vyber stranu : 1

ReklamaPodkategorie : Multimedia
Reklama

Top 10 : Multimedia
Novinky z kategorie : Multimedia
Partners

Kategorie
Na Mobil

About

Hledáte místečko kde koupit Puzzle a nebo Hračky pro děti nebo Hračky na zahradu? Budeme rádi když si všimnete novinky Hračky na Zahradu a Bořek Stavitel. Z novějších Lego Stavebnic se můžete podívát na Lego City a Lego Duplo. Mimo zajímavých slev na Hračky v akci bude zanedlouho u nás také Lego Ninjago. Nepřehlédněte společenské hry jako jsou Osadníci z Katanu nebo Monopoly či krásné panenky Little Sunshine a nebo zbraně Nerf. Náš obchod vám jako první přináší exkluzivní hračky s motivem Littlest Pet Shop a Hello Kitty a Bakugan. Po předchozím úspěchu jsou nově v prodeji Fazole Mighty Beanz a gormiti a Monster High. Download-Centrum.cz - loaded in 0.226273059845 seconds
Windows Mac Facebook