Systémové nástroje ke stažení zdarma

Mezi Systémové nástroje můžeme zahrnou například programy sloužící k monitorování systému. Je Váš operační systém pomalý a nechcete jej znova nainstalovat, zajisté uvítáte programy pro optimalizaci systému. Každý kdo pracuje s počítačem si určitě nejednou smazal omylem nějaký dokument či fotku, nezoufejte řešení najdete v podkategorii : Obnovení a oprava dat,

Systémové nástroje ke stažení zdarma


Hry a konzole pro PC, Xbox 360, Playstation Sponzorem kategorie Systémové nástroje je herním obchod Herna.us, který Vám nabízí PC hry, XBox 360, Playstation 3, PlayStation 2, Sony PSP, Nintendo Wii, Nintendo DS..


Celkem : 206

Recover Files 3.27

Výkonný program pro obnovu nechtěně smazaných souborů nebo adresářů. Nabízí přehledné a intuitivní uživatelské prostředí..

Velikost : 1.6 mb Staženo : 188 x


Windows Layout Manager 1.1.0.0

Windows Layout Manager (WiLMa) umožňuje pokročilou správu rozvržení oken na vaší pracovní ploše. Dokáže uložit aktuální ..

Velikost : 0.9 mb Staženo : 135 x


7Smoker Pro 1.2

7Smoker Pro umožňuje snadnou optimalizaci výkonu a zvýšení bezpečnosti vašeho počítače se systémem Windows 7. Nabízí mož..

Velikost : 6.3 mb Staženo : 202 x


Speccy 1.09.231

Speccy vám poskytne podrobné informace o všech hardwarových komponentách vašeho počítače (CPU, základní deska, paměť, gr..

Velikost : 3.4 mb Staženo : 199 x


Actual Window Manager 6.1

Actual Windows Manager nabízí pokročilé nástroje pro správu oken na pracovní ploše vašeho počítače a usnadnění rutinních..

Velikost : 0 mb Staženo : 123 x


EMCO Remote Shutdown 4.3.5

Emco Remote ShutDown Professional umožňuje vzdálené vypnutí, restart, uspání, odhlášení nebo spuštění (Wake-on-LAN) vybr..

Velikost : 20 mb Staženo : 135 x


SysInfoTools Docx Repair 1.0

Pokročilý nástroj pro obnovu poškozených dokumentů aplikace MS Word2007 (.Docx). Obnoví nejen text a formátování, ale ro..

Velikost : 3.7 mb Staženo : 165 x
FileLocator Pro 5.6.1106

Výkonný fulltextový vyhledávač. Dokáže prohledávat dokumenty sady Microsoft Office a Open Office, soubory formátu PDF, W..

Velikost : 5.1 mb Staženo : 115 x


Redsystem Remote Control 1.1

Program Redsystem Remote Control je určen k ovládání vzdáleného PC přes internet. Můžete jej využít pro seriózní účely n..

Velikost : 3.2 mb Staženo : 129 x


Chameleon Task Manager 3.1.0.422

Program nahrazuje standardního Správce úloh systému Windows. Umožňuje kompletní správu běžících procesů a automatickou o..

Velikost : 4.1 mb Staženo : 142 x


LAlarm 5.7

Umožňuje automatické spouštění zvukového alarmu při odpojení notebooku od síťového napájení nebo USB disku (např. připou..

Velikost : 0.9 mb Staženo : 124 x


Tweak7 1.01

Utilita umožňující snadnější optimalizaci vašeho systému Windows 7. Bez obav může i méně zkušený uživatel experimentovat..

Velikost : 4.3 mb Staženo : 154 x


Corner Bowl Log Manager 11.0.0.25

Program poskytuje výkonné nástroje pro centrální automatizované monitorování a správu log souborů počítačů a dalších zař..

Velikost : 1 mb Staženo : 127 x


Windows 7 Manager 2.0.5

Utilita pro optimalizaci systému Windows 7. Dokáže zvýšit rychlost systému a úroveň zabezpečení, poskytuje podrobné info..

Velikost : 7.6 mb Staženo : 504 x


Vuze  4.6 - Download / Ke stažení zdarma

Vuze 4.6

Vuze (dříve Azureus) je výkonný bittorrent klient pro snadné sdílení a vyhledávání souborů v P2P sítích, postavený na pl..

Velikost : 8.2 mb Staženo : 139 x
Vyber stranu : 12345

ReklamaPodkategorie : Systémové nástroje
Reklama

Top 10 : Systémové nástroje
Novinky z kategorie : Systémové nástroje
Partners

Kategorie
Na Mobil

About

Hledáte místečko kde koupit Puzzle a nebo Hračky pro děti nebo Hračky na zahradu? Budeme rádi když si všimnete novinky Hračky na Zahradu a Bořek Stavitel. Z novějších Lego Stavebnic se můžete podívát na Lego City a Lego Duplo. Mimo zajímavých slev na Hračky v akci bude zanedlouho u nás také Lego Ninjago. Nepřehlédněte společenské hry jako jsou Osadníci z Katanu nebo Monopoly či krásné panenky Little Sunshine a nebo zbraně Nerf. Náš obchod vám jako první přináší exkluzivní hračky s motivem Littlest Pet Shop a Hello Kitty a Bakugan. Po předchozím úspěchu jsou nově v prodeji Fazole Mighty Beanz a gormiti a Monster High. Download-Centrum.cz - loaded in 0.241739034653 seconds
Windows Mac Facebook