Testovací­ nástroje ke stažení zdarma

Utility jsou pomocné programy, které slouží k zjednodušení činnosti s vaším počítačem. Příkladem můžou být programy pro práci ze soubory, tzv. souborové managery, či programy pro zálohování vašeho počítače.

Testovací­ nástroje ke stažení zdarma


Hry a konzole pro PC, Xbox 360, Playstation Sponzorem kategorie Testovací­ nástroje je herním obchod Herna.us, který Vám nabízí PC hry, XBox 360, Playstation 3, PlayStation 2, Sony PSP, Nintendo Wii, Nintendo DS..


Celkem : 7

Freebie Notes 3.31 - Download / Ke stažení zdarma

Freebie Notes 3.31

Software, který představuje nejjednodušší variantu organizérů úkolů a poznámek od firmy Power Soft..

Velikost : 1.8 mb Staženo : 102 x


MemTest 3.5 - Download / Ke stažení zdarma

MemTest 3.5

Otestujte spolehlivost RAM paměti..

Velikost : 0.01 mb Staženo : 1227 x
Vyber stranu : 1

ReklamaPodkategorie : Utility
Reklama

Top 10 : Utility
Novinky z kategorie : Utility
Partners

Kategorie
Na Mobil

About

Hledáte místečko kde koupit Puzzle a nebo Hračky pro děti nebo Hračky na zahradu? Budeme rádi když si všimnete novinky Hračky na Zahradu a Bořek Stavitel. Z novějších Lego Stavebnic se můžete podívát na Lego City a Lego Duplo. Mimo zajímavých slev na Hračky v akci bude zanedlouho u nás také Lego Ninjago. Nepřehlédněte společenské hry jako jsou Osadníci z Katanu nebo Monopoly či krásné panenky Little Sunshine a nebo zbraně Nerf. Náš obchod vám jako první přináší exkluzivní hračky s motivem Littlest Pet Shop a Hello Kitty a Bakugan. Po předchozím úspěchu jsou nově v prodeji Fazole Mighty Beanz a gormiti a Monster High. Download-Centrum.cz - loaded in 0.22976398468 seconds
Windows Mac Facebook