VIKLAN Jednotky ke stažení zdarma


VIKLAN Jednotky 1.11.4.1 ke stažení zdarma


VIKLAN Jednotky ke stažení zdarma
VIKLAN Jednotky ke stažení zdarma
VIKLAN Jednotky ke stažení zdarma
VIKLAN Jednotky ke stažení zdarma

Popis : VIKLAN Jednotky download

Popis VIKLAN Jednotky Stane se Vám občas, že si nemůžete vpomenout, jak rychle převést třeba kilojouly (kJ) na kilokalorie (kcal)? Potřebujete rychle a spolehlivě převést výkon v kW (např. Vašeho vozu) na výkon v koních? Nebo jen chcete mít jistotu a převody času, délek, energie, hmotnosti, objemu, plochy, práce, průtoku, rovinných úhlů, rychlosti, síly, teploty, tlaku a výkonu přenecháte raději specializovanému programu?
Program VIKLAN Jednotky je určen jak běžným uživatelům, kteří potřebují rychle a spolehlivě zjistit převod mezi jednotkami různých druhů, tak i profesionálům v různých oborech pro efektivní a spolehlivou podporu jejich práce.
Pro převody různých jednotek Vám tak nyní bude stačit jeden jediný program, už nebudete muset hledat a instalovat několik programů pro převod běžných jednotek.
Naše převody nabízejí i méně známé jednotky. Například tlak můžete programem VIKLAN Jednotky převést z jakékoliv tlakové jednotky na jednotku tlaku Torr, psi nebo klasickou atmosféru (atm). Hmotnost můžete převádět například z kilogramů na trojskou unci nebo libry. Samozřejmostí je převod jednotek metrických na anglické.
Mnohem více možností převodů jednotek uvidíte po spuštění programu, jehož používání je bezplatné.
Program byl pečlivě testován a na jeho domovských stránkách můžete získat podklady k provedené kontrole a dokumentaci k zahrnutým výpočtům.Informace o VIKLAN Jednotky

Sdílení: Facebook Linkuj si ! pošli na vybrali.sme.sk topclanky jagg
Licence: freeware
Podporovaný operační systém: 0
Velikost: 0.1 Mb
Autor: Ing. Josef Spilka - VIKLAN
Web: www.viklan.cz
Snadno odinstalovatelné: ano
Nutnost instalace: ano
Datum přidání: 28.04.2011
Stáženo: 151x

Za jak dlouho stáhnete VIKLAN Jednotky ?

Při rychlosti 512kbit/s: 0 min
Při rychlosti 1 Mb/s: 0 min
Při rychlosti 5 Mb/s: 0 min
Při rychlosti 10 Mb/s: 0 min

Starší verze : VIKLAN Jednotky ke stažení zdarma

VIKLAN Jednotky 1.11.4.1 151x


Diskuze o VIKLAN Jednotky ?

Je to skutečně neuvěřitelné, ale k VIKLAN Jednotky ještě nikdo nevložil žádný názor. Buďte první.
Tagy

VIKLAN Jednotky ke stažení zdarma

VIKLAN Jednotky 1.11.4.1

VIKLAN

Jednotky
Reklamatady byla reklama
Podkategorie : Ostatní programy
Reklama

Top 10 : Ostatní programy
Novinky z kategorie : Ostatní programy
Partners

Kategorie
Na Mobil

About

Hledáte místečko kde koupit Puzzle a nebo Hračky pro děti nebo Hračky na zahradu? Budeme rádi když si všimnete novinky Hračky na Zahradu a Bořek Stavitel. Z novějších Lego Stavebnic se můžete podívát na Lego City a Lego Duplo. Mimo zajímavých slev na Hračky v akci bude zanedlouho u nás také Lego Ninjago. Nepřehlédněte společenské hry jako jsou Osadníci z Katanu nebo Monopoly či krásné panenky Little Sunshine a nebo zbraně Nerf. Náš obchod vám jako první přináší exkluzivní hračky s motivem Littlest Pet Shop a Hello Kitty a Bakugan. Po předchozím úspěchu jsou nově v prodeji Fazole Mighty Beanz a gormiti a Monster High. Download-Centrum.cz - loaded in 0.344792127609 seconds
Windows Mac Facebook